HİZMETLER

HİZMETLERİMİZ

MAR Güvenlik Ağları Kullanım Alanları

mar ayarlı kaset sistem

MAR Ayarlı Kaset Sistem Güvenlik Ağı

3 metre ile 4 metre arasında değişebilen boyu ile ve açılıp kapanabilen hareketli yapısı ile en çok tercih edilen inşaat güvenlik ağı çözümü olan ayarlı kaset sistem güvenlik ağı MAR güvencesiyle sizlerle.

Kot farklarında boyu ayarlanarak kullanılabilen bu sistem ile uzun süreli güvenlik sağlayabilrsiniz. MAR kule vinç uyumlu ayarlanabilir kaset sistem test videolarını "BELGELER" sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

mar konvansiyonel sistem

MAR Konvansiyonel Sistem Güvenlik Ağı

MAR konvasiyonel borulu sistem güvenlik ağları ve bağlantı parçaları özel olarak imal edilerek kurulumu yapılır.
Menteşe ve borular inşaat halindeki bina içine ankrajlır, bu borulara çelik halat ya da yüksek dayanıklılıkta polyester ip ile güvenlik ağı bağlanır. Güvenlik ağının diğer ucu sapan ve kuşgözü ile yere ankrajlanır. Konvansiyonel borulu sistem inşaat güvenlik ağı MAR'ın uzmanlığıdır.

mar sabit kaset sistem

MAR Sabit Kaset Sistem Güvenlik Ağı

Kule vinç uyumlu sabit ayaklı kaset sistem güvenlik ağları 6 parçadan oluşmakta ve demonte haldedir. Boyutu 3 metre ile sabit olan kule vinç uyumlu sabit kaset sistem ile 140 kg ağırlık test edilmiş ve %100 koruma sağlamıştır.
TSE ve ISO belgeli güvenlik fileleri ile oluşturulan sistem ile işinizde %100 güvenlik sağlarsınız. Dilerseniz bu ürünümüzü ayrıntılı olarak "BELGELER" sayfasımızdaki test videomuzdan görebilirsiniz.

mar inşaat güvenlik ağı

MAR İnşaat Güvenlik Ağı

MAR inşaat güvenlik ağları inşaat ve şantiyelerde çalışan personellerin yüksekten düşme gibi kazalardan korunması amacıyla kurulmaktadır. Ülkemizde inşaatlarda güvenlik ağı kullanılması zorunludur. Tüv-Süd belgeli inşaat güvenlik ağlarımız ile uzman personellerimizin kurulumunu yaptığı tüm güvenlik ağları müşterilerimizin gözü önünde test edilerek inşaatlarda güvenlik önlemi olarak yer almaktadır.

Mar inşaat güvenlik ağları avrupa standartlarında mukavemet ile dayanıklılık sınırlarını zorlamaktadır. Uygulamasını yaptığımız tüm güvenlik ağları hem sıcak iklim hemde soğuk iklim şartlarıda yıpranmayacak şekilde üretilmektedir. Her inşaat ve şantiyeye uygulanabilir güvenlik ağlarımız mevcut olup ayrıca istenilen göz aralıklarında güvenlik ağı üretimi yapmaktayız.

mar iskele filesi

MAR İskele Filesi

Bitişik nizam yerleşim yerlerindeki inşaatlarda ya da yayaların çok olduğu işlek yerlerdeki inşaatlarda kullanılması amacıyla tasarlanmış iskele güvenlik filesi MAR İnşaat Güvenlik Ağı güvencesi ile sizlerle.

Anacadde ve işlek yerdeki inşaatlarda kullanılması zorunlu olan iskele koruma filesi ile inşaatınızdan dışarıdaki yayalara arabalara dükkanlara maddi manevi zararlardan koruduğu gibi dışardan inşaatınıza gelebilecek zararlardan da korumaktadır. İskele koruma fileleri istenilen göz aralığında ve kalitede üretilmektedir. İnşaatlarda iskele güvenlik filesi yerine kullanılan kaplamalara göre daha uygun maliyetli bir çözüm olmasına rağmen çoğu zaman daha etkin koruma ve kullanım sağlamaktadır. İstediğiniz zaman lokal müdahaleler ile işçilerin rahat çalışması sağlanabilmektedir.

mar havuz güvenlik ağı

MAR Havuz Güvenlik Filesi

Ülkemizde her geçen gün bakım ve hava koşullarıyla geçici olarak kapatılan havuzlara düşerek ölen ve yararlanan insanların sayısı artmaktadır. Havuzlu bir sitede havuz geçici olarak servis dışı ise mutlaka üstü güvenlik ağı ile kapatılmalıdır.

MAR havuz güvenlik ağları ile yaşlılar bakım yapılan havuzlara düşerek yaralanmazlar ve çocuklar geçici olarak servis dışı olan havuzlara düşüp yaralanmazlar. Mar havuz güvenlik ağları hızlı kurulum ve montajı ile sadece 30 dakikada havuzunuzun güvenliğini sağlarak olası kazalardan korunmanızı sağlar. Lütfen site yönetiminizden gerekli önlemleri almalarını isteyiniz. Güvenlik ağı ile örtülmemiş her havuz hem insanlar hem de diğer canlılar için tehlike arz etmektedir. MAR güvenlik ağları ile gözünüz arkada kalmasın.

mar merdiven güvenlik filesi

MAR Okul Güvenlik Filesi

MAR güvenlik ağları hayatınızı güvende tutmak ve olası kazalardan sizi ve çocuklarınızı korumak amacıyla yeni çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu amaçla üretim ve montajını yaptığımız güvenlik filelerini çocuklarınızın okulunda merdiven boşluklarına düşmelerini engellemek amacıyla görebilirsiniz.
Okul, anaokulu, hastane gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen merdiven güvenlik ağları %100 koruma sağlar ve kapalı alanda kullanıldıkları için çok uzun ömürlüdür. Merdiven güvenlik filelerini istediğiniz renkte üretebilmekteyiz.

mar stadyum güvenlik ağı

MAR Saha Güvenlik Filesi

MAR İnşaat Güvenlik Ağı olarak güvenlik filelerimizi sadece inşaatlarda değil etkin olarak kullanabileceğiniz her alana adapte etmeye çalışmaktayız. Bunun bir örneğide stadyum güvenlik ağlarımız ve halı saha güvenlik filelerimizdır.

Halısaha ve stadyumlarda topun stad ve bölge dışına çıkmasını engellemek, dışarıdan içeriye yabancı cisim girmesini engellemek amacıyla ya da taraftarlar ile oyuncular arasında hatta taraftarlar ile taraftarlar arasında güvenlik önlemi amacıyla halı saha güvenlik ağlarımız kullanılmaktadır.

mar avm güvenlik ağı

MAR Avm Güvenlik Filesi

Alışveriş merkezlerinde katlar arasında ve yürüyen merdiven kenarlarında oluşabilecek yüksekten düşme kazalarında can kaybını ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan alışveriş merkezi güvenlik fileleri renkli yapısı ve uzun ömürlü kullanım imkanı ile oldukça tercih edilen bir ürün çeşidimizdir.
Alışveriş merkezlerinde çok fazla insan olduğundan güvenlik filesi gibi kazalara karşı önlem almak çok önemlidir. Avmlerde kat aralarıda seffaf güvenlik filesi kullanımı ile hem çirkin bir görüntü oluşmaz hemde oluşabilecek kazaların önüne geçmiş olursunuz.

FİLE ÖZELLİKLERİ

MAR İnşaat Güvenlik Ağı Filelerinin Dayanıklılık Özellikleri

Polyester İnşaat Güvenlik Filesi

Yaşlanma Direnci
95%
UV Direnci
75%
Ani Yük Direnci
95%

Polyamid İnşaat Güvenlik Filesi

Yaşlanma Direnci
75%
UV Direnci
95%
Ani Yük Direnci
75%

MAR İNŞAAT GÜVENLİK AĞI


GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ

ÜRÜNLER

MAR İnşaat Güvenlik Ağı Ürün Çeşitleri

REFERANSLAR

Sizde MAR 'ı tercih ederek bu mutlu ailenin parçası olun.